• ZAREZERWUJ TERAZ

  Bezpieczny Salon

  fryzjer damski katowice

  Wierzymy w to, że walkę z pandemią wygramy tylko wtedy, jeśli będziemy dbać nie tylko o siebie, ale również o innych – np. dokładając wszelkich starań, by nie rozprzestrzeniać wirusa.

  Z tego powodu, w dobie koronawirusa, każdy Klient wraz z smsem przypominającym o wizycie w naszym salonie otrzyma link do krótkiej ankiety Bezpieczny Salon, opracowanej przez zespół Moment.pl na bazie zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

  Celem 4 krótkich pytań znajdujących się w ankiecie, jest ustalenie, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do realizacji Twojej wizyty. Oznacza to, że odpowiadając na nie zgodnie z prawdą – i ewentualnie przekładając wizytę, jeśli zajdzie taka potrzeba – pomagasz chronić zarówno pracowników salonu, jak i innych klientów. Z kolei inni robią to, by chronić Ciebie.

  Wypełnienie ankiety zajmuje niespełna minutę. Po udzieleniu odpowiedzi, otrzymasz automatyczne potwierdzenie, czy Twoja wizyta może się odbyć. Jeśli tak, w potwierdzeniu znajdziesz także krótką informację o tym, jak odpowiednio się do niej przygotować.

  O co chodzi w ankiecie?

  Pytania dotyczą jedynie kwestii czy jesteś lub możesz być nosicielem wirusa COVID-19:

  • Czy występują u Ciebie objawy wskazujące na chorobę zakaźną?
  • Czy jesteś w trakcie obowiązkowej izolacji lub kwarantanny?
  • Czy mieszkasz z osobą, która jest aktualnie na obowiązkowej izolacji lub kwarantannie?
  • Czy w ciągu ostatniego tygodnia miałaś/eś kontakt z osobą, u której podejrzewa się zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji?

  Prosimy o każdorazowe wypełnienie ankiety!