ZAREZERWUJ TERAZ

Bony

BON PIĘKNOŚCI to voucher podarunkowy, czyli miły i nietuzinkowy prezent dla bliskiej osoby w postaci upiększającego zabiegu kosmetycznego powiązanego z relaksem, w rodzinnej atmosferze, charakterystycznej dla naszego salonu. To prezent, który z pewnością sprawi radość Obdarowanemu.

W naszym salonie mamy bony:

 • w wersji papierowej, do nabycia bezpośrednio w salonie (wg opisu poniżej), oraz
 • e-bony w wersji elektronicznej zamawiane przez telefon lub pocztę mailową.
 • …czekamy na możliwość nabycia bonów online przez portal BOOKSY…

BONY PIĘKNOŚCI – wersja papierowa (w ozdobnej kopercie)

depilacja laserowa Katowice

INSTRUKCJA:  JAK TO DZIAŁA?

 • BON PIĘKNOŚCI, zwany dalej „bonem” jest dokumentem wartościowym, rejestrowanym w naszym salonie. Każdy z bonów posiada niepowtarzalny numer zapisany ręcznie na tylnej stronie bonu, datę zakupu oraz pieczęć i podpis sprzedawcy/pracownika.
 • BON PIĘKNOŚCI umożliwia realizację usług wykonywanych w Studio Urody IMPULS w Katowicach przy ul. Chrobrego 29, zgodnie z aktualnie obowiązującą ofertą znajdującą sie na https://studioimpuls.com/oferta/kosmetyka-twarzy-i-ciala/
 • Są dwie możliwości wyboru bonów: Bon na określoną kwotę lub Bon na wybraną usługę.
 • W przypadku realizacji  Bonu na określoną kwotę, Posiadacz bonu wybiera dowolną usługę wg aktualnego cennika oraz termin realizacji usługi.
 • W przypadku realizacji Bonu na wybraną usługę, Posiadacz bonu wybiera termin realizacji usługi. Usługa ta zostanie wykonana bez dopłat wynikających z ewentualnego wzrostu cen w okresie ważności bonu. Niestety w tej opcji nie ma możliwości zmiany wybranej usługi na inną.
 • Bony posiadają niepowtarzalny numer i są rejestrowane w systemie komputerowym, obsługującym salon.
 • Bon może być wystawiony na dowolną wartość, minimum 25 PLN (np. Regulacja brwi).
 • Bon może być wykorzystywany podczas kilku wizyt w salonie.
 • Bon nie może być zamieniony ani w całości ani w części na środki pieniężne.
 • Termin realizacji usługi należy umawiać osobiście w salonie bądź telefonicznie pod numerem stacjonarnym 322504333 lub komórkowym 500100464, bądź przez internet – „ZAREZERWUJ TERAZ”.
 • Termin realizacji bonu wynosi 12 miesięcy od daty jego zakupu, zapisanej na tylnej stronie.
 • Sposoby płatności:
  – gotówka lub karta płatnicza/kredytowa/BLIK w salonie lub przedpłata.

____________________

E-BONY – zamawiane przez email, messenger, booksy lub telefon

Ze względu na obecny brak możliwości nabycia bonów w systemie online, wdrożyliśmy możliwość zamówienia bonów drogą emailową, przez messenger (facebook), instagram lub telefon, to tzw. E-BONY.

Usługa ta jest przydatna, szczególnie w weekendy, kiedy nie mamy super prezentu dla bliskiej osoby…;)

W tym przypadku każdy e-bon przygotowywany jest indywidualnie na zamówienie i wysyłany na wskazany adres mailowy.  Robimy to najszybciej jak to możliwe!!!

Prosimy wysłać maila na adres studio@studioimpuls.com z tytułem „Zamawiam ebon”/ lub wysłać wiadomość przez BOOKSY lub FACEBOOK’A / INSTAGRAM albo wykonać telefon na numer 500100464 lub 322504333. Kluczowe jest skuteczne powiadomienie, skuteczne jest wtedy, jeżeli uzyskamy odpowiedź ze strony Studio Urody IMPULS!!!

Będziemy pytać o rodzaj bonu: na określoną kwotę / na wybraną usługę ?

Będziemy pytać o adres mailowy, na który wysłać e-bon!

Na skrzynkę mailową, wraz z gotowym e-bonem otrzymacie Państwo numer konta bankowego, na które należy dokonać przelewu. Do czasu zaksięgowania przelewu, e-bon jest nieaktywny.

__________________________________

BONY online – usługa nie jest na razie oferowana przez system BOOKSY

depilacja laserowa Katowice

Bony online można nabyć drogą internetową, korzystając z przycisku „ZAREZERWUJ TERAZ”  w zakładce „BONY”. Wybieramy kwotę bonu, a program poprowadzi nas krok po kroku co robić dalej.

depilacja laserowa Katowice

________________________________