• ZAREZERWUJ TERAZ

  NOWY ZABIEG: PEDICURE PODOLOGICZNY

  depilacja laserowa twarzy Katowice

  Stopy nie muszą boleć!!!

  Pedicure podologiczny pomaga w przypadku stóp z problemami, takimi jak np. wrastające paznokcie, pękające pięty, grzybica paznokci, odciski, modzele, brodawki wirusowe.

  Zapraszamy do naszego gabinetu podologicznego na konsultację. W Gabinecie,  na podstawie zebranego wywiadu i oględzin stóp, podolog zaproponuje optymalną metodę rozwiązania problemu, zaplanuje terapię i zaleci odpowiednią pielęgnację domową.

  depilacja laserowa Katowice

  Na czym polega zabieg?

  Pierwsza wizyta w gabinecie zaczyna się od wywiadu i założenia karty pacjenta. Jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ choroby, które mogą towarzyszyć pacjentowi wskazują na co zwrócić szczególną uwagę, czego nie można wykonać podczas zabiegu. Kolejnym ważnym aspektem są dokładne oględziny stóp aby wyłapać zmiany, które mogą występować na stopie.

  W przypadku rozpoznania zmian (np.: modzele, odciski, brodawki wirusowe, wrastające paznokcie) omawiany jest cały przebieg terapii, przyczyny powstania oraz w jaki sposób zapobiegać by zmiany nie odnawiały się.

  Częstotliwość zabiegu zależy od zmian jakie występują na stopach, najczęściej co 2-4 tygodni. Należy pamiętać aby pedicure wykonywać przez cały rok. Pozwoli to na utrzymanie efektów i ewentualne wczesne wychwycenie zmian jakie mogą powstać, dzięki temu terapia będzie krótsza i bezbolesna.

  Zapraszamy!