• ZAREZERWUJ TERAZ

  Wypełnianie ust oraz zmarszczek usieciowanym kwasem hialuronowym przy zastosowaniu metody bezigłowej – HYALURON PEN

  Kwas hialuronowy jest jednym z najbezpieczniejszych wypełniaczy, ponieważ występuje w sposób naturalny w organiźmie człowieka. To związek, który wiąże wodę w skórze właściwej. Z wiekiem ilość kwasu w skórze maleje, skóra traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki.

  Wypełnianie ust kwasem hialuronowym pozwala na poprawienie wielkości i kształtu (zmniejszenie asymetrii), poprawienie napięcia skóry wokół ust, poprawienie nawilżenia i ukrwienia czerwieni wargowej.

  Wypełnianie  zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym pozwala na redukcję bruzd nosowo-wargowych, redukcję tzw. marionetek, tzw. zmarszczek palacza, tzw. kurzych łapek, tzw. lwiej zmarszczki.

   

   

  Do głównych przeciwwskazań wypełniania kwasem HA należą:
  • reakcje alergiczne na zastosowane substancje;
  • ciąża i laktacja;
  • infekcje skórne;
  • tendencja do powstawania bliznowców;
  • problemy z krzepliwością krwi;
  • przyjmowanie leków z pochodną witaminy A;
  • choroby nowotworowe;
  • stany zapalne.

  Jak przebiega zabieg? 

  Zabieg trwa, w zależnosci od partii oraz ilości materiału, ok. 0,5 – 1,5 godziny. Bezpośrednio po zabiegu mogą pozostać drobne ślady po wprowadzeniu preparatu, jak pokazano na zdjęciach. Po 2 – 4 dniach nie ma praktycznie śladów po zabiegu i można się cieszyć pierwszym efektem. Na pełen efekt musimy poczekać – 1 do 3 tygodni.

  Na czym polega zabieg? 

  Hyaluron Pen to innowacyjne urządzenie, które wytwarzając ciśnienie umożliwia wypełnienie zmarszczek i ust kwasem hialuronowym bez użycia igieł.

  Zabieg daje możliwość szybko, równomiernie i delikatnie wprowadzić preparat do tkanki podskórnej, likwidując lub łagodząc m.in. bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, lwie zmarszczki, kurze łapki oraz pozwala na powiększanie i modelowanie ust.

  Główną zaletą tego urządzenia jest bezpieczeństwo oraz bezbolesność zabiegu.

  Specjalistyczny system bezinwazyjnego podawania preparatu – wypełniacza nie tylko zapewni skórze świeżość, ale także pełen komfort i brak powikłań w procesie wykonywania zabiegu.

  Do wypełnień stosujemy wypełniacze e.p.t.q., (epitique) wyprodukowane zgodnie z technologią centrum badawczo – rozwojowego JETEMA, zapewniające wyjątkową i bezpieczną jakość, co potwierdza europejski certyfikat medyczny CE 2292, KFDA i FDA. 

  Produkty e.p.t.q. są poczwórnie usieciowanym kwasem hialuronowym o steżeniu 24mg/1ml.

   

  CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

  Trwałość efektów jest uzależniona od indywidualnych cech pacjentów oraz szeregu czynników, jak wiek, kondycja skóry, stan zdrowia i miejsce, w które preparat został wstrzyknięty. Duży wpływ na utrzymanie rezultatów ma styl życia. Czynniki takie, jak częste opalanie się, niezdrowa dieta, nałóg nikotynowy, wpływają na skrócenie czasu obecności w skórze kwasu hialuronowego. Efekty zabiegu utrzymują się ok 6 miesięcy. Po tym okresie można ponowić zabieg.

  POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

  Przez najbliższe dwa tygodnie po zabiegu zalecane jest unikanie sauny i opalania. Przez pierwsze dni po zabiegu w miejscach iniekcji mogą pozostawać niewielkie zasinienia. Należy odpowiednio nawadniać organizm pijąc duże ilości wody niegazowanej. Przez najbliższy miesiąc nie powinno się stosować innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w miejscu podania kwasu hialuronowego.

   

    

   

  CENA ZABIEGU

  Wypełnianie ust kwasem hialuronowym (1 ml) – 600 PLN

  Wypełnianie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym (1 ml) – 600 PLN

   

  Uwaga:

  Dokładny zakres oraz cena zabiegu zostaną ustalone po osobistej konsultacji w salonie.